.

.

Алуминиум 10 пристаништа говорникот банана звук кутија ѕид плоча

Алуминиум 10 пристаништа говорникот банана звук кутија ѕид плоча

DEN 528.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

L : 86mm X W : 86mm X H(предната страна) : 20mm се Интегрираат 10 пристаништа банани. Висок квалитет на алуминиум лице плоча.

Кон својствата

Стандард:
ѕид плоча
Број На Модел На:
LY-232
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Бренд Име:
DMTMB
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Номинална моќност:
NA
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Тип:
Продолжување На Контактот
Номинална Струја:
2A
WIFI:
No
USB Вкупна Моќност:
NA
Места Број:
1
Номинална Напон:
9V
боја:
Сребро.
Домување Материјал:
Алуминиум
конектор:
10 X Банани
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Тип:
Ѕиден Штекер

Најдобри предлози во категоријата