.

.

1Pcs ЕУ Приклучок Адаптер 2 Pin за да го ЕУ 2 Круг Pin Приклучок за Штекер Влез AC 110V-250V 10A ПАТУВАЊЕ КОНВЕРТОР НОВИ Црна

1Pcs ЕУ Приклучок Адаптер 2 Pin за да го ЕУ 2 Круг Pin Приклучок за Штекер Влез AC 110V-250V 10A ПАТУВАЊЕ КОНВЕРТОР НОВИ Црна

DEN 37.92
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики : 100% сосема нов. Таа го претвора 2 pin за ЕУ/велика БРИТАНИЈА/AU/НИ 2 pin plug контактот, можете да се чувствуваат слободни да го користите електронски уреди кога сте на патување. Компактен и лесен дизајн, идеален избор како туристички придружник. Answer : ___________________________ Note : објектот е само штекер иглички конвертор, тоа не конвертирате електричниот напон 2-пински влезен 2-pin ЕУ излез Спецификација : Текст AC 110 V~250 V 10 A Боја : Црна Тежина : 7g/еез


Кон својствата

Стандард:
ЕУ Приклучок
боја:
Црна
Бренд Име:
MXPOKWV
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Заштита Од Преоптоварување:
Yes
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Број на USB Порти:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Господар Префрлате:
No
Номинална моќност:
2500W
Заземјување:
Не-Заземјување
USB Вкупна Моќност:
10A
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Број На Модел На:
41-13619
Номинална Напон:
250V
WIFI:
No
Тип:
Електричниот Приклучок
Места Број:
1
Номинална Струја:
10A

Најдобри предлози во категоријата