.

.

IEC 320 C14 Месинг Машки AC Кабелот за Напојување Влезот Моќ Receptacle Моќ AC Штекер 250V 10A CCC CE За AMP Апликација

IEC 320 C14 Месинг Машки AC Кабелот за Напојување Влезот Моќ Receptacle Моќ AC Штекер 250V 10A CCC CE За AMP Апликација

DEN 50.40
Залиха
Достапно за вашата нарачка

БРЕНД НОВИ ЖЕНСКИ МОЌ ШТЕКЕР Материјал на Изолатор : Најлон Материјал на Диригент : Месинг, Nickle Позлатен
Монтажа Завртка Дупка Растојание : 39mm
Панел Отсечени : 26*50*18.50 мм
Длабочина : 29.50 mm Номинална Вредност : 250 VAC, 10 A
Стандардот : IEC 320 C14
Сертификат : CCC,CE,TUV
Погоден за засилувач,инструмент,апликација,компјутер и сл.
Цената е за 2 ПАРЧИЊА/многу
Испорака Детали За :
1. Парцели во САД и руската Федерација се испраќаат преку Кина Пост E-пакет : 10-15 Работа дена
2. Parcles на други Места се испраќаат од страна на хонг конг Пост Воздух Регистрирани e-Mail и Кина Пост Воздух препорачана Пошта
*Сите Shippings се со Следење на број
3. Ако ви треба Брз начин да брод стоки, ве Молиме изберете EMS, DHL, UPS-от, Fedex, итн. Превозот цена Зависи од Вкупната тежина на вашата нарачка.
4. Нормално, Ние брод на налози во 1-2 работни ден штом јасно на вашата исплата.
Услови за Продажба
1. Ние ќе стави правно напор да се минимизираат било GST, V. А Т или други даночни, Сепак,Importy Должност, даночни или какви било други трошоци се исклучени од предмети Цени, тие се купувачите одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земји' Обичај или поштата да се утврди она што овие прилог трошоци може да биде пред да конкурираат и да се купи
2. Ние и ветуваме на секој објект ќе ќе биде предаден, Сепак, некои пати, помалку од 0,5% од Пакетите може да бидат изгубени на патот, за оние што сакаат да се вратат или повторно да ја прати новиот објект, како на вашите барања.
3. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди висок квалитет на производот и добра услуга со competive цени, и warml го цениме вашиот Postive повратни информации, се разбира, ние ќе остави голема повратни информации за вас, како е можно да се заврши трансакцијата
За Нас :
ГД-ДЕЛОВИ, се поврзани за да Goodcomponent Ограничен, е една онлајн продавница во Aliexpress, главно се продаваат Вакуум цевки, Цевки приклучоци,Алуминиумска шасија, Засилувач на менувачот, засилувач нозе шила, трансформатори и трансформатор маска, MKP аудио одделение кондензатори,отпорници, iphone случај, и разни модерен продукти. Добредојдовте да ја посетите нашата продавница често
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress Порака Syste
м

Кон својствата

Стандард:
IEC320 C14
Примена:
Станбени / За Општа Намена,Индустриски
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Места Број:
3
Surge Protector:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
Број На Модел На:
GDPS0032
Номинална Напон:
250V
WIFI:
No
Бренд Име:
LANZMFG
Тип:
Електричниот Приклучок
Заштита Од Преоптоварување:
No
Номинална Струја:
10A

Најдобри предлози во категоријата