.

.

Бесплатен превозот 4pcs Родиум Карбонски Влакна Обврзувачки Пост Звучник Приклучок Сонда Панел HiFi

Бесплатен превозот 4pcs Родиум Карбонски Влакна Обврзувачки Пост Звучник Приклучок Сонда Панел HiFi

DEN 2160.00
DEN 2052.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бесплатен превозот 4pcs Родиум Карбонски Влакна Обврзувачки Пост Звучник Приклучок Сонда Панел Hi Fi
Сопствени направени месинг обврзувачки мислења Убаво заврши во родиум позлата Карбонски Влакна од не ' Рѓосувачки Челик Школка За употреба со : Банана / Лопата / Сонда termina Пакет : 4pcs/set

Кон својствата

Стандард:
обврзувачки пост
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Бренд Име:
audiocrast
Surge Protector:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
WIFI:
No
Број На Модел На:
терминал обврзувачки пост
Места Број:
1
Тип:
Електричниот Приклучок
Заштита Од Преоптоварување:
No
Пакет:
4pieces
Примена:
ЗАСИЛУВАЧ
позлата:
Родиум Позлатен
Тип:
Обврзувачки пост Звучник Приклучок
верзија:
говорникот терминал обврзувачки пост
Тип:
Обврзувачки пост Звучник Приклучок
Конектор Боја:
Родиум Позлатен

Најдобри предлози во категоријата