.

.

62C2 DC0-20V покажувачот тип voltmeter волтметар механички заглавие

62C2 DC0-20V покажувачот тип voltmeter волтметар механички заглавие

DEN 173.28
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Димензии:
/
Бренд Име:
VIDONIA
Температурата На Работа:
/
DIY Материјали:
Електрични
Напојување:
DC
Број На Модел На:
62C2
Дисплеј Тип:
Аналогни Само
Точноста Класа:
2.5

Најдобри предлози во категоријата