.

.

99T1 AC 0-10A Аналогни Панел ammeter покажувачот тип тековната метар 48*48mm

99T1 AC 0-10A Аналогни Панел ammeter покажувачот тип тековната метар 48*48mm

DEN 123.84
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Дисплеј Тип:
Аналогни Само
Температурата На Работа:
-20℃-+50℃
Бренд Име:
VIDONIA
Точноста Класа:
2.5
Мерен Опсег:
ac 0-10a
DIY Материјали:
Електрични
Димензии:
48*48MM
Напон:
/
Број На Модел На:
99T1

Најдобри предлози во категоријата