.

.

ВИКТОР 140 Висока Чувствителност Истекување Тековната Менгеме Метри Податоци за Најавување Ammeter Multitester

ВИКТОР 140 Висока Чувствителност Истекување Тековната Менгеме Метри Податоци за Најавување Ammeter Multitester

DEN 4074.24
DEN 3871.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ВИКТОР 140 Висока Чувствителност Истекување Тековната Менгеме Метри Податоци за Најавување Ammeter Multitester
ВИКТОР 140 Висока Чувствителност Истекување Тековната Менгеме Метар
Спецификации :
Пакетот вклучува :
1* ВИКТОР 140 Висока Чувствителност Истекување Тековната Менгеме Метар (батерија не е вклучена во оваа цел)
1*упатството за
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Батеријата не се вклучени (бидејќи не convinient за превозот).
2. без пакување кутија!

Кон својствата

Мерење Inductance Опсег:
Други
Мерење Capacitance Опсег:
Други
Температурата На Работа:
Други
Димензии:
64mmX160mmX23mm
DIY Материјали:
Електрични
Мерење На Струја Опсег:
Други
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Мерење На Отпор Опсег:
Други
Тежина:
200G
Број На Модел На:
ВИКТОР 140
Мерење На Напон Спектар:
Други

Најдобри предлози во категоријата