.

.

DC 12V Притисни Тип Отворена Рамка Линеарна Електромагнетниот Electromagnet Вшмукување 5N

DC 12V Притисни Тип Отворена Рамка Линеарна Електромагнетниот Electromagnet Вшмукување 5N

DEN 189.60
DEN 157.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : Метал+Електронски Делови Боја : Видете Слики Напон : DC 12 V Акција Форма : Притисни Оценет Удар : 10мм, 5 N Струја : 1А Карактеристики : Притисни тип, отворете рамка тип, линеарно движење, отворете серпентина форма, DC electronmagnet широко се Користи во медицински апарати,апарати за дома,вендинг машини, игра машина,автоматско заклучување на вратата,кабинет итн Поддршка 12 V DC напон, висока моќност, притисни тип, линеарно движење, е лесно да се инсталира Овој тип електромагнетниот е основна, отворете рамка тип на линеарно движење solenoids Со едноставен дизајн структура, Кога полни со енергија, го прават работа преку туркаат настрана туркање род се приклучи објект Големина : 14*17*30мм Пакет Содржина : 1 x Електромагнетниот Electromagnet

Кон својствата

Тип:
Мини
Полјаците Број:
2
Број На Модел На:
1A50073-12
Бренд Име:
OOTDTY
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата