.

.

100pcs/Торба 6x30MM 3А 250V Стаклена Цевка Осигурувачи Висок Квалитет, Брзо Брзо Удар Стакло осигурач

100pcs/Торба 6x30MM 3А 250V Стаклена Цевка Осигурувачи Висок Квалитет, Брзо Брзо Удар Стакло осигурач

DEN 173.28
DEN 165.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Бренд Име:
core set
Кршење Капацитет:
Висок
Стандарди За Безбедност:
IEC
is_customized:
Yes
Употреба:
Висок Напон
Број На Модел На:
6*30мм 3А Стакло Осигурач

Најдобри предлози во категоријата