.

.

20PCS Микробранова Осигурач 5KV 0.7 НА 5000V 700MA

20PCS Микробранова Осигурач 5KV 0.7 НА 5000V 700MA

DEN 180.48
DEN 155.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

20 PCS Микробранова Осигурач 5 KV 0.7 НА 5000 V 700 MA
Превозот :
Aliexpress Стандард Превозот , Кина Пост Воздух Mail : 15-50 работни дена да повеќето земји
Руски Авион : 15-50 работни дена да Русија,Украина
EMS,DHL,FEDEX : 3-15 работни дена
Sun You Економски Воздух Mail ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,Yanwen Економски Воздух Mail ,4 PX Сингапур Пост НП Pro : 25-90 работни дена( не може да се следи )
Тоа е Купувачот одговорност да ги сноси увозни даноци, Ако сте од Русија, ве молиме наведете вашето име и презиме ве Молиме проверете ја вашата адреса внимателно пред цел
Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас, не произволно спор, ние ќе ви ги даде задоволително решение, ви благодариме
парче парче

Кон својствата

Кршење Капацитет:
Висок
Број На Модел На:
5kv 0.7 на
is_customized:
Yes
Употреба:
Висок Напон

Најдобри предлози во категоријата