.

.

5pcs/многу 6X30 fuseholders 6X30 осигурување цевка приклучок за спојување држач за 6*30 осигурување Панел Планината Осигурач Носителот 6x30mm

5pcs/многу 6X30 fuseholders 6X30 осигурување цевка приклучок за спојување држач за 6*30 осигурување Панел Планината Осигурач

DEN 90.72
Залиха
Достапно за вашата нарачка


5pcs/многу 6 X30 fuseholders 6 X30 осигурување цевка приклучок за спојување држач за 6*30 осигурување Панел Планината Осигурач Носителот 6x30mm
забелешка : без ОСИГУРАЧ Напомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.

Кон својствата

Кршење Капацитет:
Ниска
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
6X30FUSE-y
Материјал:
Бакар
Употреба:
Приклучете
Бренд Име:
YIHERUISHI
Стандарди За Безбедност:
Никој

Најдобри предлози во категоријата