.

.

1PCS 4 Канал 5V Реле Модул 4-Канал Модул Висок и Низок Предизвика Црвено Одбор

1PCS 4 Канал 5V Реле Модул 4-Канал Модул Висок и Низок Предизвика Црвено Одбор

DEN 134.40
Залиха
Достапно за вашата нарачка

1 PCS 4 Канал 5 V Реле Модул 4-Канал Модул Висок и Низок Предизвика Црвено Одбор

Кон својствата

Теорија:
Напон Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
4 Канал 5V
is_customized:
Yes
Напон:
5V

Најдобри предлози во категоријата