.

.

20 x 250 V 2A F2AL Брз F линк Стаклена цевка осигурач 5 mm x 20 mm

20 x 250 V 2A F2AL Брз F линк Стаклена цевка осигурач 5 mm x 20 mm

DEN 45.12
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име на производ : Стаклена цевка осигурач Количина : 20 Карактеристики : Висока брзина (F) Ниска префрлување капацитет (L) Номинална напон : 250 V Номинална струја : 2 AProduct име : Стаклена цевка осигурач
Количина : 20
Карактеристики : Висока брзина (F) Ниска префрлување капацитет (L)
Номинална напон : 250 V
Номинална струја : 2 A
Материјал : стакло, метал
Боја : Сребрена На Ѕвонење, Јасно
Тежина : 13 g
Пакет содржина : 20 x стаклена цевка осигурач
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Кон својствата

Број На Модел На:
брзо

Најдобри предлози во категоријата