.

.

1pc 12V LED Насловна Автоматизација Одложување Тајмер Контрола Switch Реле Модул Дигитален дисплеј

1pc 12V LED Насловна Автоматизација Одложување Тајмер Контрола Switch Реле Модул Дигитален дисплеј

DEN 205.92
DEN 173.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Корисниците може да се постави на реле
времето X,Y;P1-1different поставки за времето, слично на сини светла кој го постави
реле време,сино светло покажува поставување реле исклучите време.Кратко притиснете
К1,enterfunction offine-подесување на прилагодувањата,triggerthedefaultdelayperiod
е невалиден, притиснете К1, за време на одложи активирањето активни(ре-мерење на времето),clickon
К1, за време на одложување reset (тајмер исклучен,реле ресетирање) притиснете
повторно да се повторува на стандардните прилагодувања за прв пат. Кратко притиснете К1,
внесете функција offine-подесување на собата,стандардниот потребен е валиден време
одложување,press K1,за време на одложи активирањето активни(ре-мерење на времето),потоа кликнете на
првиот повтори стандардните прилагодувања. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Quiescent Струја : 20m A,кои работат на струјата : 50m A.Новите надградби за да се поедностави,да се задоволат потребите на клиентите.
P1-1 оперативни режими : сигнал да предизвика реле, времето е горе,реле
исклучување на корисниците,Можете да го поставите реле време T,кликнете на К2 hundreddigital
цевката почнува да трепка,потоа притиснете К3, сто дигитални промени;кликнете К2
десет дигитални цевката почнува да трепка,потоа притиснете К3,десет цифра промени;кликнете К2
малку дигитални цевката почнува да трепка, потоа притиснете К3, еден-цифрениот промени;потоа
кликнете на К2,; дигитални цевка не трепка,потоа притиснете го К3, менувањето на
decimalpoint,на decimalpointin abitindicates 0-999minutesin десет
претставува 0 до 99.Врз основа на досегашното искуство. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот на.
P1-4 оперативни режими : сигнал да предизвика реле отворени, но не започнете
тајмерот,кога предизвика сигнал исчезнува,дигитални бројте започнува,X
време на по,на relayclose; за Време на доцнење,повторно со сигнал,дигитален
бројте откажани, останува енергија, сигнал исчезнува, рестартирајте
бројте; (equivalentto отпуштете го копчето за почеток на мерење на времето, најчесто
usedin моќ-offdelay). Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.9 секунди withou tadecimalpointrepresents 0-999
секунди;goodchoice,донесувањето на време за поставување на е завршен. Употребата на opto изолирани влез и излез,зголемено анти-притискање capabilit
потрошувачка. Земавме овие фотографии од самите себе.
Производ параметри : Големина : 64.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.Притиснете повторно за да го повторите основната функционалност. живот : about100,000times,Работна температура : -40~85'C. за да се обезбеди стабилност,индустриски одделение одбор,класа САЛАДИН. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
Работен режим селекција : По моќ,долго притиснете K12 секунди подоцна во одберете функција на владата,P1-1~P1-4forchoose.Корисниците canset реле време X; време во поставување слична на P1-1. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Реле Спецификации : AC напон 220 V 10 A или DC 30 V 10 A.

Кон својствата

Бренд Име:
Shanwen
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
видете информации
Теорија:
Други
Контакт Оптоварување:
видете информации
Напон:
see information
Заштита На Функција:
видете информации
Употреба:
видете информации

Најдобри предлози во категоријата