.

.

36V13Ah 1203 црна задните рек електричен велосипед батеријата Електро-Fahrrad-Batterie

36V13Ah 1203 црна задните рек електричен велосипед батеријата Електро-Fahrrad-Batterie

DEN 17712.00
DEN 16826.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Сите батерија од EUNORAU со оригинални SANYO,PANASONIC,LG,SAMSUNG клетки, клиентите може да се добие по продажба на услуги може да добиете локалните услуга од EUNORAU услуга агент.
Ние сме ангажирани во електричен велосипед индустрија е повеќе од шест години, со професионален технички тим, високо квалитетни производи и прва класа на услуги. Со развојот на електричен велосипед индустрија,имаме клиенти од целиот свет и запознав многу проблеми.Со овие проблеми, ние имаме многу искуство на e-велосипед колекции денес. Нашите e-велосипед колекции се лесно да се инсталира и ќе ви овозможи да ги конвертирате вашите стандард велосипед во забава и еко-пријателски e-велосипед. Бидејќи секој модел е различен и компоненти ќе се разликуваат, тоа е ваша одговорност е да се утврди најдобар начин да се инсталира електричен велосипед комплет на вашиот велосипед. Иако повеќето од чекорите се слични од инстал. за да го инсталирате, имаме инструкции може да им помогне на клиентите да ги конвертираат своите велосипед.
П : царинските Давачки : А : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена . П : Боја Разлика : A : сликите ги покажуваат во нашата продавница е да се преземат врз основа на вистинските производи .Бидејќи на различни следи и светлината,не може да постои нормален мали боја разлика,ве молиме donnot остави лош повратни информации или да се вратат на стока за нас без да ни се јавите П : Време на Испорака : О : Ако производи уште во Транзит ,и вашиот испорача времето ќе истече ,ве молиме контактирајте со нас ,и ние ќе се прошири време на испорака за вас .и ако производи се изгубат во испраќањето ,ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се направи целосна реконструкција или повторно испраќање на истата производи за да можете soonest . П : Повратна информација : A : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. П : Неисправни Производи : : ве Молиме не го знакот на превозот сметка ако производи е дефектен , тоа е превозот на компанијата одговорност , ве молиме да ги слика за нас и ние ќе се направи реконструкција на вас . П : Политика на Враќање : A : ние се трудиме да им служи на нашите клиенти.ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети и тоа е единствената причина на производот себе како дефект,штета,нешто што е продавачот е грешка,не купувачот е личен избор или неуспехот да се користи. Покрај тоа,предмети вратени мора да биде во оригинална услови

Кон својствата

Напон:
36v
Капацитет:
10 - 20Ah
Тип:
Литиум Батерија
боја:
Црна
Капацитет:
13Ah
is_customized:
Yes
SKU:
36V-13AH-1203-PA-РЕК
Стил:
задните преградата за батеријата
го оценувате:
468 Пот

Најдобри предлози во категоријата