.

.

LBT 6094 воена вест 800D Најлон 6094 вест Тактички Армија, Морнарица Заптивки Molle Лов Макбаскет КС Wargame Заштитна Molle вест

LBT 6094 воена вест 800D Најлон 6094 вест Тактички Армија, Морнарица Заптивки Molle Лов Макбаскет КС Wargame Заштитна Molle

DEN 5232.00
DEN 3558.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Airsoft Воена 800 D НИ Морнарица Заптивки Тактички Molle LBT 6094 Вест Отворено Борба Лов Најлон Molle Вест w/Пошта
Карактеристики
Изградена од страна 800 D Најлон материјал, лесна тежина, погоден за носене и удобно. Molle дизајн на предната и задната страна на вашиот мулти-funtional користи. Ремени на рамо и половината за да се прилагоди на големината. На вест е флексибилен и може да биде укината. Еден патент molle торбичка на лево , може да се користи како медицински торбичка. Еден торбичка на правото. Еден отворен врвот термички шише торбичка на задната страна за да се задржи водата топло. Постојат две мали пошта и проѕирна торбичка на градите. Сите пошта на вест може да се земе off ако ви се допаѓа. Големината е прилагодлив со Рака низ вест тело. Може да се одржи на предната плоча со големина на 36cm*22cm*2cm; и задниот панел 33cm*26cm*2cm. Две мали пошта на горната пред 2 interphones, четири пошта на дното за 4 М4 списанија.
Спецификација
Материјал : 1000 D Најлон материјал Половината обемот : 125-139cm Појас должина : 29cm-40cm Тежина : 1792g
Пакетот вклучува
1 X 1000 D НИ Морнарица Заптивки Тактички Molle LBT 6094 Вест w/Пошта

Кон својствата

Големина:
One Size
Сезоната:
Лето,Зима,Пролет
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон
Материјал:
800d Најлон
Тип:
НИ Морнарица Заптивки Тактички Molle LBT 6094 Вест
Тип на спорт:
Тактички Лов снимање wargame итн.
Половината турнеја:
125-139cm
Појас Должина:
29cm-40cm
Нето тежина:
1792g
Преден Панел:
36cm*22cm*2cm
задниот панел:
33cm*26cm*2cm
клучни зборови:
Борба Против Лов Molle Вест
Функција:
макбаскет вест

Најдобри предлози во категоријата