.

.

Моден Црна Готски Стил Крст Пожар Злото Черепот Кварц Џеб Види Мажи, Жени, Момчиња Ѓердан Pendant Роденденски Подарок P425

Моден Црна Готски Стил Крст Пожар Злото Черепот Кварц Џеб Види Мажи, Жени, Момчиња Ѓердан Pendant Роденденски Подарок P425

DEN 194.40
DEN 156.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики на производот : Специјален Дизајн Единствена Структура Ретро и Модни Дијаметар : За 4.8 cm Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : За 80см Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Синџир

Кон својствата

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Dial Дијаметар:
0.048 m
Рамки Функција:
Стационарни
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
P425
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нов со ознаки
Функција:
ретро
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг

Најдобри предлози во категоријата