.

.

трговија на големо Мода добра слика, роуз розова симпатична мојот мал коњ Џеб Види Ѓердан сребро Жените Дами девојка часовници antibrittle

трговија на големо Мода добра слика, роуз розова симпатична мојот мал коњ Џеб Види Ѓердан сребро Жените Дами девојка часовници

DEN 1512.00
DEN 1437.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


нова Мода добар квалитет на слика, роуз розова симпатична мојот мал коњ Џеб Види Ѓердан сребро Жените Дами девојка часовници час
случај материјал
легура
случај дијаметар
2.8 cm
Случај дебелина
0.9 cm
синџир должина
80см
нето тежина
24g

Кон својствата

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
SHUHANG
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
0.028 m
Пол:
Жените
Стил:
Се облекуваат
Рамки Функција:
Стационарни
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Функција:
Џеб часовници
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
W00235
Случај Материјал:
Легура
случај дијаметар:
2.8 cm
Случај Дебелина:
0.9 cm
Синџир должина:
80см
Нето тежина:
24g
вид:
слика фоб види
Стил:
Моден
Движење:
Кварц
боја:
Сребро.

Најдобри предлози во категоријата