.

.

Жените Дуксери Суичери Топла 2017 Пролет Зима Не Треба Ќе имам Wifi Женски Sweatshirt Hoody Tracksuits Бесплатен Превозот

Жените Дуксери Суичери Топла 2017 Пролет Зима Не Треба Ќе имам Wifi Женски Sweatshirt Hoody Tracksuits Бесплатен Превозот

DEN 675.36
DEN 405.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ПРЕДМЕТИ ИНФОРМАЦИИ
- Име На Производ : Жените Дуксери
- Боја : Црна,Бела,Темно Сина,Гери,Црвена,Розова
Големина : S,M,L,XL,2 XL
- Достапни По Повод : Секојдневниот живот,кои Датираат,Повик носат,Streetwear
Големина На Табелата /Азија Големина
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 1-3 см разликува

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Памук,Spandex
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Руно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Тип:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Број На Модел На:
53004
Тежина:
3000
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери

Најдобри предлози во категоријата