.

.

Жените Есен Зима Sweatshirt Секојдневен Двојно Дуксери Долг Ракав Женски Pullover Лабава Блузи Суичери Жените Clothings Нови

Жените Есен Зима Sweatshirt Секојдневен Двојно Дуксери Долг Ракав Женски Pullover Лабава Блузи Суичери Жените Clothings Нови

DEN 1055.04
DEN 528.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

46") / / / 66cm(26.
-Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Азија Големина Биста(cm) Половината(cm) Колковите(cm) Рамо(cm) Ракав(cm) Должина(cm) M 86cm(33. Ви благодариме!
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : Ние прифаќа Следниве начини на плаќање : со кредитна картичка ,moneybooker,Т/Т. Ние ви ја испраќаме на Светот ,се Очекува APO/FPO.394 инчен
А .Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа.Но мора да плаќаат екстра превозот надомест
Вашето мислење е навистина важно за нас. Ние ви препорачуваме ЗАЧУВАМ,и кредитна картичка, уплата е, исто така, живи и за нас,бидејќи таму ќе биде noraml постапка,за 24hours за aliexpress да ја потврдите вашата кредитна картичка информации,во ова време,за безбедноста на двете страни,ние не им е дозволено да брод,и предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена кога aliexpress потврди исплата информации .61") Measuerd лежи рамно, не може да биде 1~2inch разлики. Азија Големина Биста(cm) Половината(cm) Колковите(cm) Рамо(cm) Ракав(cm) Должина(cm) M 94cm / / 42cm 59cm 57cm
L 98cm / / 43cm 61cm 58cm XL 102cm / / 44cm 63cm 59cm 2 XL 106cm / / 45см 65cm 60cm Measuerd лежи рамно, не може да биде 1~2inch разлики. Помалку 150$, Ние ќе брод бесплатно преку Кина Пост Воздух Mail.25")
L 90cm(35.
Има многу видови на плаќање ќе можете да изберете во Aliexpress.40") / / / 68cm(26.394 инчен
Стил 2 големина на табела :
Почитувани ве Молиме љубезно ве молиме проверете ги спореди детали големини со твое детали внимателно пред да ги купите, бојата на реалните предмети може малку да се разликуваат од горенаведените слики се должи на различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање .
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака. Однапред ви благодариме. Превозот адреса - Предмети ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress профил адреса,ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е целосна и точна. Предмети се испраќаат од Кина, Воздухот Mail ,Достигнувајќи повеќето земји whitin 10-60 работни дена времето за Испорака зависи од desitination и други фактори,тоа може да потрае и 20 дена
За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
П;постои ary следење на број на мојот објект
A : Да , ние ви ја испраќаме на секој ред со нивниот следење на број ,и можете да одите на веб-сајт за следење од себе и ние, исто така може да ви помогне да ги пратите . Western Union
П : Колку чини да брод на нашата земја?
A : Пакет Помалку од 2kg , ние ќе брод од страна на Chian Пост Воздух Mail или Epacekt бесплатен превозот во Повеќето земји,и пакет над 2kg ,купувачот мора да си дозволат целиот превозот цена. Ви благодариме
Стилот 1 size табела :
Почитувани ве Молиме љубезно ве молиме проверете ги спореди детали големини со твое детали внимателно пред да ги купите, бојата на реалните предмети може малку да се разликуваат од горенаведените слики се должи на различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање .
П : Дали производи доаѓаат со мало пакет
A : имаме прогласи пакет детали за опис на секој производи,ве молиме да го проверите тоа ,ви благодариме
П : јас сум продавачот ,јас сакам да се купи многу компјутери од вас ,она што е трговија на големо цена ?
О : Ако вашиот број е голем , ве Молиме.

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Стил:
Повик
Тежина:
350g
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
LERFEY
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
1508010053
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дуксери Сезона:
есен, зима Дуксери
Sweatshirt Боја:
сива розова
Суичери стил:
повик sweatshirt
жените качулка големина:
M,L,XL,2XL
зимски качулка occsaion:
лабава дуксери
Жените Sweatshirt Пакет:
1 Парче
tracksuits Измијте:
Топла Вода
дуксери Популарни елемент:
Жените Дуксери anf Џебови
дуксери жените Земја на потекло:
CN
жените дуксери суичери:
sudadera mujer

Најдобри предлози во категоријата