.

.

Dragon Ball Дуксери 3D Суичери Мажи Жени Tracksuits Мода Обичните Pullover Аниме Дуксери Маскирани Јакни Пад на Шопинг

Dragon Ball Дуксери 3D Суичери Мажи Жени Tracksuits Мода Обичните Pullover Аниме Дуксери Маскирани Јакни Пад на Шопинг

DEN 1196.16
DEN 790.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Големина Опис(Азија Големина) Големина Должина Биста/Градите Рамо Ракав CM инчен" CM инчен" CM инчен" CM инчен" С 63 24.80 92
36.22 42 16.53 63 24.80 М 65 25.59 96 37.79 44 17.32 65 25.59 L 67 26.37 100 39.37 46 18.11 67 26.38 XL 69 27.16 104 40.94 48 18.89 69 27.16 XXL 71 27.95 108 42.51 50 19.69 71 27.95 3 XL 73 28.74 112 44.09 52 20.47 73 28.74 4 XL 75 29.52 116 45.67 54 21.25 75 29.58 5 XL 77 30.31 120 47.24 56 22.04 77 30.31 6 XL 79 31.10 124 48.82 58 22.83 79 31.10
1.Ве молиме овозможи 1-3cm(0.39-1.18 inch) за Грешка, Бидејќи на прирачник за мерење на
па ви благодариме за вашето разбирање и вашата поддршка
2.Овој производ е Високо Еластична ве Молиме одложување на Големината на Табелата за да се Утврди подобност на твое
Производот се nformation Материјал Полиестер + Spandex Блузи Боја како на сликата на Врвот на Големината на S / M / L /XL / 2 XL / 3 XL/ 4 XL/ 5 XL/ 6 XL Дизајн Функција 1 : 1 примерок Тип Верзија Тенок Умерена Лабава Дебелина Тенка Умерена Дебелина, Еластичност Inelastic Умерена Еластична Перење Информации Машина Перат Топло Прашува ве Молиме проверете ја големината на табелата пред да го купи објектот
Пред Екранот
Назад Екранот
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди ,и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок или ПОПУСТ за вашата следна цел.
3. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации . Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
4. Ве молиме порака до нас пред да се подготвуваат да ја напуштат негативни повратни информации или отворање каков било спор за цел .
Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.
Подготовка на Време : ние треба 2-3 дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Shinside, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.
Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. 3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Бренд Име:
ZOOTOP МЕЧКА
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
Yes
Тип:
Лабава
Број На Модел На:
Моден Hoody
Стил:
Новина
Материјал:
Памук,Полиестер
Монтажни Дел:
Никој
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери
Новина Streetwear:
3d дуксери мажи
6XL Плус Големина Дуксери:
Мажи Жени Pullover
мажите Tracksuits:
Маскирани Outwear
џеб јакна:
Мажи ЖЕНИ Грб
Стил:
Новина

Најдобри предлози во категоријата