.

.

Метал Средно Парче Централниот Блок Z030M Посветен Zhouyu Првата Алатка Нормално Мини Повеќенаменски Машина Додаток

Метал Средно Парче Централниот Блок Z030M Посветен Zhouyu Првата Алатка Нормално Мини Повеќенаменски Машина Додаток

DEN 479.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Метал Средно Парче Централниот Блок Z030 M Посветен На Првиот Инструмент Zhouyu Метал Мини Повеќенаменски Машина Додаток
Должина : 50mm
Ширина : 50mm
Висина : 25mm
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена од страна на соодветните couriers.
Доаѓањето време зависи од некои фактори и различни области. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложување или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Враќање :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние обезбедуваат 1 година бесплатен гаранција. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 15 дена од денот на испорака.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална услови, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Контакт Со Нас На :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Кон својствата

Број На Модел На:
Z030M

Најдобри предлози во категоријата