.

.

Бесплатен превозот MACH3 CNC Гравирање Мелење Машина Алатки Поставување Auto-Check Инструмент алатка нула сензор за CNC контролер

Бесплатен превозот MACH3 CNC Гравирање Мелење Машина Алатки Поставување Auto-Check Инструмент алатка нула сензор за CNC контролер

DEN 450.24
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1 BUC X Mach3 Алатки Нула Прилагодување на Сензорот
Вовед :
Mach3 Алатки за Прилагодување на Сензорот е нашата мувла производство што вметнете шприц.
Интерфејс и на дното supprot се целата делови, жици се протега од дното, interfacce за алатка seting е многу clearn и мазна крило.
Употреба :
Поврзување на жици за да се интерфејс на алатка за поставување збег одбор, поврзување на клип на GND (негативни) на одбор за контрола. Контрола алатка делови може да работи со клип-на нож. Кога алатка контакт со нож, на нож кога процесот не е комплетен.
( Забелешка : Бидете сигурни дека вашата одбор за контрола дали има автоматско алатка функција)
Алатки за прилагодување на сензорот има само еден жици, само треба да се поврзете на интерфејс на алатка за поставување збег одбор, GND (негативни) на одбор за контрола треба да се поврзете на шасија на машина, pls бидете сигурни шасијата е конекција со вретено алатки, или тоа може да не работат.
Превозот услови
Нашите производи се продаваат низ целиот свет.
Но, ако вашата земја е потешко за транспорт на стоки, ве молиме контактирајте со нас однапред да се потврди превозот цена.
Плаќање
Ние прифаќа paypal кредитни, банкарски трансфер, western union итн.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 7days календарски дена од денот на аукција крајот на времето.
Проблеми И Повратни Информации
Ве МОЛИМЕ НЕ остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Вашето задоволство е многу важна за нашата продавница, па ве молиме контактирајте со нас пред сакате да остави негативни повратни информации.
Ви благодариме многу однапред .
Наплата
Ако не сте задоволни со нашата пакет како производи е штета, ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш.
Ако е можно, ве молиме да се земе некои фотографии или да се направи еден мал видео за тоа. Тоа ќе ни помогне да се решат проблемите.
Забелешка
Ние може да произведе производ според нашите клиенти дизајн.
Ако ти треба нешто е многу посебен, ве молиме контактирајте со нас за тоа.
Ние сме спремни да ви помогнат околу тоа.

Кон својствата

Број На Модел На:
алатка сензор
Теорија:
65x195mm
Inductance Сензор:
Префрлување Трансдуцерот
Употреба:
Позицијата На Сензорот
Дијаметар:
35mm
Макс Поставување Алатка Дијаметар :
25mm

Најдобри предлози во категоријата