.

.

2018 Нови Стилски Топла Продажба 1pc Покер Игра Картичка кец на Десетка на Лопати Бар Алатка Сода Пиво во Шише Капаче Настроената Подарок

2018 Нови Стилски Топла Продажба 1pc Покер Игра Картичка кец на Десетка на Лопати Бар Алатка Сода Пиво во Шише Капаче Настроената

DEN 82.08
DEN 64.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2015 година Нови Стилски Топла Продажба 1pc Покер Игра Картичка кец на Десетка на Лопати Бар Алатка Сода Пиво во Шише Капаче Настроената Подарок
Карактеристики :
Дизајнирани се допадна кец на Десетка на Лопати играње картичка
Квалитетот метал шише настроената
Кредитна картичка големина, може да се стави во вашиот паричник, вие никогаш не ќе треба да се погледне за шише настроената.
Компактен и лесно да се носат
Сосема нов и висок квалитет
Мерки за прибл. 8.5 cm x 5.5 cm х 0.3 цм
Спецификација :
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : 8.5 cm x 5.5 cm х 0.3 цм(L*W*H )
Боја : Сребрена
Нето Тежина : 52g
Пакет се вклучени :
1 x Шише Настроената

Кон својствата

Тип:
Отварачки
Отварачки Тип:
Шише Отварачки
Бренд Име:
PREUP
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Покер Картичка кец на Десетка на Лопати Настроената
Големина:
8.5cm x 5.5 cm x 0.3cm
боја:
Сребро.

Најдобри предлози во категоријата