.

.

47cc 49cc Мотоцикл T8F 8мм 11 14 17 20 Заб Пред Назабена Затегнувачки Синџир Пси Мотоцикли Drive & Брзини Додатоци

47cc 49cc Мотоцикл T8F 8мм 11 14 17 20 Заб Пред Назабена Затегнувачки Синџир Пси Мотоцикли Drive & Брзини Додатоци

DEN 92.64
DEN 76.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

47cc 49cc Мотоцикл T8 F 8мм 11 14 17 20 Заб Пред Назабена Затегнувачки Синџир Пси Мотоцикли Drive & Брзини Додатоци 2018
47cc 49cc Мотоцикл Dirt Bike T8 F 8мм 11 14 17 20 Tooth Пред Назабена Затегнувачки Синџир Пси Minimoto Спецификација : 100% сосема нов!!! Материјал : Метал Заб Број : 11 заб / 14 заб / 17 забот /20 заб (ве Молиме да ги споделите со нас забот број што би сакале. Можете да оставите порака на вашиот Paypal забелешка или e-mail за да ни каже. Инаку ќе го испратите по случаен избор.) 11 заб големина : 30мм(Дијаметар) x 12mm(Дебелина) 14 заб големина : 40mm(Дијаметар) x 12mm(Дебелина) 17 заб големина : 47mm(Дијаметар) x 12mm(Дебелина) 20 заб големина : 55мм(Дијаметар) x 12mm(Дебелина) Сместување : Пред Вклопува 47cc & 49cc Dirt Bike мотори. За користење со 8мм T8 F синџир. Answer : ___________________________ Note : 1. (ВАЖНО) Не Инструкции се Вклучени.Професионалната Инсталација Е Препорачливо! 2. Ве молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред да се изврши плаќање. 3. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см) 4. Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање. Пакет се вклучени : 1x Синџир Пси

Кон својствата

Материјал Тип:
Метал
Објектот Тежина:
77g
Објектот Висина:
3cm
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Должина:
3cm
Тип На Објект:
Sprockets
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
Мотоцикл Заб Пред Назабена Затегнувачки
Специјални Функции:
Се вклопува 47cc & 49cc Dirt Bike мотори.
Објектот Дијаметар:
3cm

Најдобри предлози во категоријата