.

.

Камерата Кригла Леќа Кафе Персонализирани Филџани Caneca Lente Патување Copo Xicaras xicara де кафе бесплатен превозот

Камерата Кригла Леќа Кафе Персонализирани Филџани Caneca Lente Патување Copo Xicaras xicara де кафе бесплатен превозот

DEN 731.04
DEN 432.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Забелешка : здраво пријател ,овој кригла е направен од пластика .
тоа не се задржи топло .
: ))
Капацитет : 301-400 ML

Кон својствата

Drinkware Тип:
Чаши
сертификација:
CIQ
Функција:
Порибено
Бренд Име:
AIWILL
Број На Модел На:
--
Стил:
личност
Додатоци:
Со Никој
Обликот:
Со Капак
Спецификација:
1
Пластични Тип:
PC
Материјал:
Пластични
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Капацитет:
301-400ml

Најдобри предлози во категоријата