.

.

Мултифункционален biodegradable водоотпорен packable транспарентен долга густа пластика мантил маскирани обновливи со рефлексивни лента

Мултифункционален biodegradable водоотпорен packable транспарентен долга густа пластика мантил маскирани обновливи со рефлексивни

DEN 1195.20
DEN 729.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : Еко-пријателски ЕВА
Бои за Избор : Бела, Жолта, Сина, Сива
Големини за Избор : M, L, XL (три големини)
Пакет : 1pc во 1 појавување на ЕВА торба
Перење Предлог : Рака мие
Големина М е погоден за 150cm Висина - 160cm
Големина L е погодна за Висина 160cm - 170cm
Големина XL е погодна за 170cm Висина - 180cm
ЧЕТИРИ БОИ ЗА ИЗБОР :
Жолта боја
Белата боја
Сива боја
Сина боја
ПРЕВОЗОТ
1, точка ќе биде предаден само по уплата.
2, Pls проверете ја вашата адреса внимателно кога ќе го поставите цел.
3, Бесплатен превозот ќе биде само испратено од Кина Пост Воздух Пошта или E-ПАКЕТ(e-пакет само за сад во моментов) , потребни се околу 15 -25 работни дена да пристигне, па ако ви треба добра под итно, КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС !
4, Бесплатен Превозот е само за одредени земји.
5, Ако не сте го примиле пакетот во 30 дена, pls контактирате со нас за побрзо.
6, Ние не сме одговорни за било каква случајност или било какви одложувања предизвикани од превозот услуга.
7, За ваша информација, ние ќе пишувам пониски цени на Изразат Фактура да им помогне на вас со што се ослободени од данок при увоз.
8, купувачот мора да плати за било увозни давачки или такси. Така pls се обрне внимание на увоз даночни кога ќе го поставите голема цел.
ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА
1, цената ние понуда е само за точка. Доколку купите повеќе, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде специјален попуст.
2,Компјутерски екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екранот, така што не може да вети дека бојата на нашите производи ќе бидат сосема исти како на сликата можете да го видите. Има можеби малку разлика на бои.
3, Ако ви се допаѓа стилот или ако имате било какви други прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Можете да ја испратите е-пошта до нас или разговор со нас онлајн. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
ПЛАЌАЊЕ
1, Pls двојно потврди цени или други детали со нас, пред да го одржи редот.
2, Pls бидете сигурни дека ќе го прочитате описи внимателно и целосно се согласувам со оваа трансакција, пред да го купат.
Се ВРАЌА
1, може да се врати на објектот нас, ако не сте задоволни со тоа во рок од 3 дена(На превозот и ракувањето со полнење не се враќа).
2, Човекот-направени дефекти не се вратени, како што се скршени, изгребани, и така натаму.
3, се Врати точка мора да биде во неговата оригинална состојба.
4, На примање вратени предмети, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
ПОВРАТНИ информации
1, ја Вашата повратна информација е многу, многу важно за нас. Pls љубезно ни остави добар фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Вашиот добар фидбек ќе бидат високо ценети.
2, Pls e-mail нас пред да замине никакви негативни повратни информации, и да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации може да имате. Pls верувам дека ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да се направи сте задоволни.

Кон својствата

Големина:
M, L, XL
Тип:
Raincoats
Пол:
Жени,Мажи,Универзална
Poncho стил:
Едно лице Rainwear
Отворено Активност:
Пешачење
Мантил/Дожд-доказ Панталони/Дожд Кејп:
Rainwear
Број На Модел На:
WXQ17-R001
Производот:
Rainwear
Возрасна Група:
Возрасни лица
Бренд Име:
YUDING
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата