.

.

1pc Симпатична Цртан филм Животинско Деца Дожд Грб Деца Мантил Rainwear Момчиња Девојчиња Водоотпорен Мантил Студент Poncho Rainsuit

1pc Симпатична Цртан филм Животинско Деца Дожд Грб Деца Мантил Rainwear Момчиња Девојчиња Водоотпорен Мантил Студент Poncho

DEN 273.60
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1pc Симпатична Цртан филм Животинско Деца Дожд Грб Деца Мантил Rainwear Момчиња Девојчиња Водоотпорен Мантил Студент Poncho Rainsuit Материјал : полиестер (не-ПВЦ ) Стилови на & Бои : како фотографија Димензии : Должина 65 CM. Sleeve 55 CM. облека ширина 50 CM погоден за Деца со 110 ~ 120 CM висина (90cm-130cm, исто така, може да се носи) Пакет Вклучуваат 1x Kids Мантил Плаќање Ние прифати кредитна картичка(Зачувам) и т/т. Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас Превозот 1. Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете го со цената и други детали со нас. 2. Повеќето од бесплатен превозот е брод од страна на CPAM или CPAP,CPAM и CPAP не е многу брзо,тоа ќе потрае околу 15-25 денови за вас.па ако ви треба брзо,ве молиме контактирајте ме.плаќате повеќе пари за да ги промените за брз брод метод сакате. 3. Ние само ќе брод на defaut адреса во alipay 4. Ние обезбедуваме CPAM,CPAP,EMS,DHL,UPS-от,Fedex за брод метод 5. Време на испорака : CPAM и CPAP ќе потрае околу 15-25 работни дена за вас.EMS,UPS-от,DHL,изразат испорака обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи. Повратни информации 1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. 2. Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме оставете ни активни повратни информации.ви благодариме! 3. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации,ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми. Услови 1. Ние ќе ги провери сите производот пред испорака за вас. 2. Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. 3. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. 4. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга. 5. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 6. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. 7. Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор.

Кон својствата

Тип:
Raincoats
Број На Модел На:
вести
Отворено Активност:
Пешачење
Материјал:
Полиестер
Производот:
Rainwear
Poncho стил:
Едно лице Rainwear
Пол:
Chlidren
Возрасна Група:
Деца
Мантил/Дожд-доказ Панталони/Дожд Кејп:
Rainwear

Најдобри предлози во категоријата