.

.

Бесплатен превозот Пчела Алатки Гнездо кутија тесни предиво Бр 24 жица Beehive Пчеларството Опрема трговија на Големо

Бесплатен превозот Пчела Алатки Гнездо кутија тесни предиво Бр 24 жица Beehive Пчеларството Опрема трговија на Големо

DEN 220.32
DEN 209.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис На Производот
Име : тесни предиво
Материјал : Пластични + метал
Димензии : 13 * 4.2 cm
Погоден за : пчела
Цел : пчеларството алатки, Гнездо кутија тесни предиво
Испорака Детали Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата. Не можеме да брод на неделите и други државни празници. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност Ние брод на предмети според вашата адреса оставена во системот освен специјални забелешки од купувачи! Бидете сигурни дека вашата адреса за е точно кога ќе го купите предмети во Aliexpress Превозот Време зависи од начинот На Превоз и Транспорт на Растојание од различни земји, се Проценува Превозот Време, како што следува : А. кои се Испраќаат од страна на Кина Пост : 15 - 39 дена. Б. Русија експрес-SPSR (пакет тежина 2000g или повеќе) : 8-38 дена. C : Финска Пост : 15-40 дена. Г. кои се Испраќаат од страна на DHL : 4 - 8 дена. E. Испраќаат од страна на ПРОЗОРЦИ : 2 - 7 дена. F : испорачуван ЕМС : 3 - 15 дена. G : Продавачот за транспорт : за 15-35 дена Гаранција & се Вратат на Секое прашање, не двоумете се да контактирате со нас. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена од денот на приемот за размена или retun. Ако враќањето на ставка (и) мора да биде во оригинална состојба (не се користи на било кој начин), и со сите originalpackaging, прирачници, и други додатоци. Купувачот е Одговорен за сите на Превозот Обвиненија. За, како Наша цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас, и Ние ги разберат грижите и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. За Превозот повеќето Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена answer : ___________________________ Note : (ве молиме да ги прочитате пред цел) 1. кога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(наредби цена 2. ако треба да се следи во вашата земја, Ќе треба да платите дополнителна такса, ве молиме изберете "Кина пост воздух mail". мојот пријател, Ние сме доверлив и искрен.пред да плаќаат со цел,ќе мора да ги Следат овој конвенции : 3. ако не стигнат до 45 работни денови, ве молиме да ми кажете, ние ќе се прошири и на заштита на време 4.Ако не примате стока во 90 дена (Бразил 110 дена) ,ние ќе рефундирање на или препратете. ако не сакате да се Следат конвенциите,ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спор во врска со превозот . Нормално превозот време за многу земја е 15 - 40 работни дена( Бразил 25 - 70 работни дена)

Кон својствата

Големина:
M
Тип:
инсекти
Бренд Име:
Се Придржуваат До Летаат
Материјал:
Пластични
Цел:
Пчеларството Алатки
is_customized:
Yes
боја:
Жолта

Најдобри предлози во категоријата