.

.

30pcs/50pcs/100pcs Милениче Бебе Squeakers Штракаат Топката Бучава Создателот Вметнете Куче Играчка 24mm

30pcs/50pcs/100pcs Милениче Бебе Squeakers Штракаат Топката Бучава Создателот Вметнете Куче Играчка 24mm

DEN 240.00
DEN 173.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


30/50/100pcs Милениче Бебе Squeakers Штракаат Топката Бучава Создателот Вметнете Куче Играчка 24mm
Опис : 30/50 x 2.4 cm круг топката бучава squeakers. Тоа е совршен за поправка на кадифен играчки или кукли да квичат повторно. Тоа содржи мали пластични пелети да се направи штракаат звук. Карактеристики : Дијаметар : 24mm Материјал : Пластични Боја : Бела Дијаметар : 24mm/0.94" Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.

Кон својствата

Големина:
30pcs, 50pcs, 100pcs
Тип:
Кучиња
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
DIWEINI
Играчки Тип:
Квичат Играчки

Најдобри предлози во категоријата