.

.

30 Компјутери Нерѓосувачки Челик Пчела Кафези Кралицата Кафези Пчеларството Мед Beehive Сечење Нож Пчела Фидер Пчеларството Опрема

30 Компјутери Нерѓосувачки Челик Пчела Кафези Кралицата Кафези Пчеларството Мед Beehive Сечење Нож Пчела Фидер Пчеларството

DEN 2447.52
DEN 1909.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име : Нерѓосувачки Челик пчела кафези Материјал : не ' Рѓосувачки челик Тежина : 25.8 g Пакет : 30 компјутери Ако ви треба за да купите повеќе, ве молам напишете ми! Ние сме посветени на : значи дека купувачите имаат подобро шопинг искуство, ако не сте задоволни со нашите производи, добредојдени сте да ни пишете, на деталите, ние ќе ви даде најмногу задоволство одговор! ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. ИСПОРАКА : 1. Подготовка на Време : ние треба 1-2 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите numberous наредби секој ден. 2. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор, 3. За Царина Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. 4. Парцела следење на информации за пребарување Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на број : www.17track.net/en ( копирате на прелистувачот) 1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави possitive повратни информации со сите 5 ѕвезди .ние ќе го цениме тоа. 2. Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас, ве молиме да ги задржи подалеку од негативни повратни информации. Ние може да ви даде најдоброто решение.

Кон својствата

Големина:
S
Тип:
инсекти
Бренд Име:
Се Придржуваат До Летаат
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име:
Нерѓосувачки Челик пчела кафези

Најдобри предлози во категоријата