.

.

Нови домашни Миленици, кучињата материјали Памук Џвакање Јазол Играчка Трајни Плетенка Коска Јаже 15CM Случаен Боја

Нови домашни Миленици, кучињата материјали Памук Џвакање Јазол Играчка Трајни Плетенка Коска Јаже 15CM Случаен Боја

DEN 43.68
DEN 41.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Памук, Должина : околу 15cm Облик : Коска Дизајн : Јазли ние не нудиме боја на избор, Боја испратени по случаен избор Пакетот вклучува : 1 x Милениче Коска Џвакање Јаже

Кон својствата

Големина:
15cm
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Jiguanqiang
Материјал:
Лен
Играчки Тип:
Јажиња
Модел:
pd071

Најдобри предлози во категоријата