.

.

ПРО-F4 Прст Пулсот Oximeter,Следење на Здравството Уред За Медицински И Дневни Спортски SPO2 Пулсот на Срцето го Оценувате CE Одобрување-Жолта

ПРО-F4 Прст Пулсот Oximeter,Следење на Здравството Уред За Медицински И Дневни Спортски SPO2 Пулсот на Срцето го Оценувате CE

DEN 959.52
DEN 576.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Ние прифаќаме Али-плати,Запад Унија,TT. Луѓето Со Респираторни Заболувања (АстмаБронхитисСтариот Хроничниот Бронхит)
3. Екстремен Спорт Алпска Hypoxia Средина
4.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
PRCMISEMED ® веќе се воспоставени на производни линии, вклучувајќи Electrosurgical Единица, Пациент Монитор, Electrocardiograph
и Домашна Нега, и ние го поминале ISO 13485 и CE сертификати од 2014 година за сите наши производи.
Ние искрено се надеваме да соработуваат со клиенти од целиот свет. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% клиентите задоволство!
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,зошто да не остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро.
Се надеваме дека ќе може да ни се јавите веднаш, ако не сте задоволни со нашите производи или на нашите услуги.
Ние ќе ви понудиме попуст.
Карактеристики :
- Се Разбира, Може Да Се Направат Физички Вежби Било Каде Во Било Кое Време Со Тоа. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,
ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена бидејќи сте го направиле плаќање,ве молиме контактирајте со нас. Почитувани купувачи од Русија,ве молиме да ни нудат вашето целосно име и презиме кога ќе се плати или да ја промените вашата ID информации за Ali Express,
така што ќе може да се добие вашиот парцела полесно,или може да платите за поштата или пратката ќе се врати за нас.,ПРЕДВОДЕНА е веќе регистрирана трговска марка во Велика Британија кој се користи за да традиционален производител
и извозот на компанијата и да почнеме да обрнуваме внимание на Aliexpress платформа.
(Бидејќи Бразил царинската куќа праша мора да се стави на вредноста)
5.(Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Ние сме сериозни во врска со квалитетот на производот, така што ќе ги преземе клиентите искуства и задоволства што нашиот прв приоритет. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија,
но ние ќе се обидеме потрудиме да помогне да се намали должност. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако сакате да направите големи цел или измеша нарачки над УСД$500,ве молиме слободно контактирајте со нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Забелешки :
1.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро. Додека плаќањето за објектот има потврдено. Работа со Текот на 12 Часа на Ден
5.
Нашите ПРО-F4 Пулсот Oximeter Може да Се Користи за Да се Измери Човековите Хемоглобин Сатурација И отчукувањата на Срцето, Преку Прст.
PRCMISEME ® е dedicating за развој на производи и производство од страна на независни тимови од 2005 година. Васкуларна Болест (Коронарна Срцева БолестХипертензијаХиперлипидемијаЦеребрална Тромбоза)
2. Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2-3 дена како што ми вети.Нашата цел е да се направи нашите клиенти задоволни.
Можете Да CE Одобрено,цел Живот Услуги на Клиентите И Една Година Гаранција од Страна на PRCMISEMED
Производ Големина :
57 (L) × 31(W) × 31(H) MM
Прибл. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
PRCMISEMED ПРОДАВНИЦА е единствен надлежен продавачот на автентични PRCMISEMED ® производи на Aliexpress платформа.

Кон својствата

Тип На Објект:
Крвен Притисок
Големина:
58 x 30 x 30 MM
Број На Модел На:
ПРО-F4
Материјал:
ABS, Силикони
Примена:
Прст
Бренд Име:
PRCMISEMED
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Сертификат:
CE, ISO
мерење:
ПР & SPO2
Екранот:
LED Дисплеј
Напојување:
2 x 1.5 V (ААА) Батерија
SPO2 Опсег:
35-100%
боја:
Жолта
Пулсот Стапка на опфат (ПР):
30-250 bpm
Идеален За:
Спорт И Дневни Homecare
Тежина:
Approx 65g
специјалност:
Хемоглобинот Сатурација

Најдобри предлози во категоријата