.

.

Нерѓосувачки Челик Печка за Готвење Млеко BBQ Месо Храна Термометар Мерач 400 целзиусови степени #H0VH#

Нерѓосувачки Челик Печка за Готвење Млеко BBQ Месо Храна Термометар Мерач 400 целзиусови степени H0VH

DEN 118.08
DEN 97.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Нерѓосувачки челик се Погодни да се носат, убави и издржливи Единица се прикаже : 50°C - 350°C, 100°С-700°F Бирање големина : 50mm*77mm(D*H) Боја : Сребрена (Ние се обидуваме се потрудиме да ви ја покаже вистинската боја,но со различни LCD може да има различни ефекти,ве молиме да се разбере,ви благодарам!) Количина : 1 PC
golden
Пакетот вклучува : 1 x мерач на температура

Кон својствата

Бренд Име:
OOTDTY
Термометар Тип:
dial
Термометар Употреба:
Кујна Термометри
Број На Модел На:
мерач на температура
Тип На Производ:
Термометри
Тип:
Домаќинство Термометри
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри предлози во категоријата