.

.

12Pc/set Cleaing Стапови Мозоци Почиста Канализација Чистење Род Дома Чистење основни Алатки Кујнски Мијалник Filt Домаќинство Чистење

12Pc/set Cleaing Стапови Мозоци Почиста Канализација Чистење Род Дома Чистење основни Алатки Кујнски Мијалник Filt Домаќинство

DEN 172.80
DEN 147.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


12pcs/пакет Боја : сина Димензии(прибл.) : 11.7 X14 CM / ред Еден производ Нето тежина : 54 G / ред Карактеристики : Пад на вметнете надолу потрошувачка секој месец се Спречи валкана цевки; престане мирис, во својот извор, се Распаѓа и digests органски депозити и маснотии израстоци Направен од 100% моќен ензими за да се задржи вашата кујна, бања, и комунални канализација јасно на израстоци и мирис Безбедно за водовод и септички цистерни

Кон својствата

Бренд Име:
WNYHCY
Обликот:
Цврста
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
s9-bb050
Тип:
На Мозоци Чистачи

Најдобри предлози во категоријата