.

.

2 парчиња/многу Машки Брада Престилка за Бричење Брада Грижа Чисти Престилки Лицето Коса Стилови Лигавче Коса Тример Средување на Catcher Додаток

2 парчиња/многу Машки Брада Престилка за Бричење Брада Грижа Чисти Престилки Лицето Коса Стилови Лигавче Коса Тример Средување

DEN 304.80
DEN 244.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Машки Брада Престилка За Бричење Брада Грижа Чисти Престилки Лицето Коса Стилови Лигавче Коса Тример Catcher Додаток За Нова Година На Подарок Од Татко
Опис :
Материјал : Pongee
Боја : Црна
Големина на : (Должина х Ширина)
116 см x 73 cm
Пакет Се Вклучени :
2 x Брада Грижа Избричат Престилка
Функција :
- Suckers и куки за вашиот избор, практично во различни услови.
- Направен од pongee материјал, се чувствуваат мека, водоотпорни, лесно да се чисти и суви.
- Практичен дизајн, направете ја вашата бричење лесно, да ги задржи вашите бања уредна и чиста!

Кон својствата

Бренд Име:
Zingmagic
Стил:
Краток
Тип:
Лигавче
Употреба:
Санитарните
Број На Модел На:
YT0026
Класификација:
Без Ракави Престилка
Материјал:
Други

Најдобри предлози во категоријата