.

.

Западен Ресторан Келнер Келнерка Половина Кратко Половината Полиестер Престилка Џеб Кујна Кафуле, Паб Краток

Западен Ресторан Келнер Келнерка Половина Кратко Половината Полиестер Престилка Џеб Кујна Кафуле, Паб Краток

DEN 105.12
DEN 98.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Опис : Модата, Домот и Популарни.
Со 2 џебови и убава лак.
Удобно текстура за што да се носат.
Убаво црн појас престилка со џебови и вратоврска staps, ќе уживате во вашето време за готвење.
Совршен за произведуваат, бар на персоналот, келнери, келнерки, продавачите на сладолед, сервери за ресторани, кафулиња и пабови.
Карактеристики : Материјал : Полиестер
Половина Престилка Боја : Црвена/Црна/Портокал/Вино црвено/Deep blue/Кафе
Половина Престилка Престилка : за 59 x 39cm/23.23 x 15.35 инчен
Половина Престилка Појас : 40~50cm
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 X Престилка(без мало пакет)

Кон својствата

Класификација:
Без Ракави Престилка
Стил:
Краток
Употреба:
Чистење
Тип:
Половината
Број На Модел На:
1E0803
Материјал:
Полиестер

Најдобри предлози во категоријата