.

.

FORUDESIGNS Novetly Кујна Престилки Черепот Готвење без Ракави Престилка За Жените Црна Готвач Мажите Момчиња BBQ Партија Престилка за Возрасни

FORUDESIGNS Novetly Кујна Престилки Черепот Готвење без Ракави Престилка За Жените Црна Готвач Мажите Момчиња BBQ Партија Престилка

DEN 959.52
DEN 672.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина:
one size
Употреба:
Чистење
Класификација:
Без Ракави Престилка
Број На Модел На:
ретро черепот престилка
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Стил:
Краток
Тип:
Половината
Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Објектот:
кујна престилка
Големина:
75x67cm
Употреба:
Готвење / СКАРА / Работа / Фризер / Кујна / Готвач Престилка

Најдобри предлози во категоријата