.

.

FORUDESIGNS Црна Смешно Тато Кујната Готвење Престилки за Мажи Креативни денот на Таткото Подарок Партија Престилка Мажите Готвач BBQ Работа Вечера Престилка

FORUDESIGNS Црна Смешно Тато Кујната Готвење Престилки за Мажи Креативни денот на Таткото Подарок Партија Престилка Мажите Готвач

DEN 959.52
DEN 672.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина:
one size
Класификација:
Без Ракави Престилка
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Стил:
Јапонија Стил
Број На Модел На:
готвач смешно престилки
Тип:
Половината
Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Употреба:
cozinha
Големина:
75x67cm
Стил:
Смешни Престилки за Жени Мажи
Шема:
3D Испечатени Престилка
Употреба:
Готвење / СКАРА / Работа / Фризер / Кујна / Готвач Престилка
Тип:
Корејски / Јапонски Престилка

Најдобри предлози во категоријата