.

.

Мулти-функција Пластични Канџи Ракавици Материјали Градинарски Растенија Копа Заштитна Безбедност Кул ноќта на Вештерките Партија Облека Оркестарот

Мулти-функција Пластични Канџи Ракавици Материјали Градинарски Растенија Копа Заштитна Безбедност Кул ноќта на Вештерките Партија

DEN 63.36
DEN 46.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мулти-функција Пластични Канџи Ракавици Материјали Градинарски Растенија Копа Заштитна Безбедност Кул ноќта на Вештерките Партија Облека Оркестарот 2017
Карактеристики : Трајни,се сече на корозија и анти-лизга. Одличен помошник за да се избегне раце повреден за време на градинарството време. Исто така погоден за Ѓаволот Ракавици ноќта на Вештерките Партија, која е безбедна и кул Дише, високо еластична и светлина-пондериран намали ракавици отпорни се вклопи во вашите раце совршено ви помага да ги завршите вашите задачи побезбедно и побрзо. Се применува за кујна, градинарство, дома реновирање и подобрување, резби во дрво, остриги shucking, столарија, ракување стакло и алатки, едноставна индустриското производство,итн. Спецификации : Боја : Црна Материјал : Најлон Големина : 3x7cm/1.18x2.76"(Diax H) Количеството : 1 Bag(4pcs) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : (Без мало пакет) 1 Bag(4pcs)x Пластични Канџи

Кон својствата

Тежина:
Надворешен материјал:
Најлон
Употреба:
Градинарството
Број На Модел На:
Градинарски Растенија Копа Канџи Ракавици 5A80440
Бренд Име:
OOTDTY
Дебелина:
Медиум
Материјал:
Најлон
боја:
Црна
Големина:
3x7cm/1.18x2.76(DiaxH)
Количина:
1Bag(4pcs)
Дополнителна Функција:
погоден за Ѓаволот Ракавици ноќта на Вештерките Партија

Најдобри предлози во категоријата