.

.

Нови Престилки Мода Кактус Печатење Униформа Унисекс Возрасни Престилки за Жена Мажите Машки Лејди Кујната Готвење Pinafores

Нови Престилки Мода Кактус Печатење Униформа Унисекс Возрасни Престилки за Жена Мажите Машки Лејди Кујната Готвење Pinafores

DEN 575.52
DEN 547.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% Памук Престилка со модата кактус печатење
Преден џеб е лесен за употреба
Ремени стил е различен од традиционалните вратоврска-назад престилка, големина на табелата како што е подолу :
Убав детал ќе ги исполни сите ваши барања
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
ПРИЛАГОДЕНО ПРОИЗВОДИ МОЖЕ ДА ТРАЕ 3-7 ДЕНА ЗА ПРОИЗВОДСТВО.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА со вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите вашата цел и се вратам на вас побрзо со одговор.

Кон својствата

Големина:
ONE SIZE FIT ALL
Тип:
Лигавче
Број На Модел На:
DJH560
Класификација:
Без Ракави Престилка
Стил:
Краток
Бренд Име:
Moduola
Материјал:
Памук
Употреба:
Санитарните

Најдобри предлози во категоријата