.

.

животот е сладок стил мажи жени лен & памук кујната готвење престилка за парови чистење престилки

животот е сладок стил мажи жени лен & памук кујната готвење престилка за парови чистење престилки

DEN 507.84
DEN 305.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики : Материјал : Полиестер /лен Боја : Како на сликите покажуваат Големини : Прибл. (L) X (W) 78cm X 65cm Информации : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2. Бојата може да има мала разлика поради различни monitor display. Опис : Враќање политика Ако сакате да го промените ,pls директно контактирајте со нас .Освен квалитетот прашање , купувачот треба одговорен за товарни и назад или било која друга дополнителна такса . Исто така, треба задржи стоката во оригиналната состојба . Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важно за нас ,ние искрено се надевам дека ќе ги задоволи нашите производи и да оставите позитивен фидбек .Откако ќе се не satisifed , pls kinldy е-пошта до нас или ни даде на повик .Ние ќе се потрудиме да ја услугата ќе рок од 24 часа, ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми.Пред или по купувањето.ние сме посветени на вашиот 100% задоволство

Кон својствата

боја:
БР.1, NO2, NO3
Големина:
76X65CM
Класификација:
Без Ракави Престилка
Стил:
Краток
Употреба:
Чистење
Тип:
Половината
Материјал:
Лен

Најдобри предлози во категоријата