.

.

2018 Новиот Божиќ Престилка Украс за домот за жените Снешко Дедо Spoof Секси Новина Партија мажите Кујната Готвење СКАРА Бар Смешни

2018 Новиот Божиќ Престилка Украс за домот за жените Снешко Дедо Spoof Секси Новина Партија мажите Кујната Готвење СКАРА Бар

DEN 390.72
DEN 234.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2017 Новиот Божиќ Престилка Украс за домот за жените Снешко Дедо Spoof Секси Новина Партија мажите Кујната Готвење СКАРА Бар Смешни
Answer : ___________________________ Note : 1.Вештачки грешки во мерењето во 2-3 CM е нормално. Производ : божиќ престилка декорација Материјал : Не-плетени Fabri Големина : 89*67cm Количина : 1 X престилка Забелешка : Бидејќи секој компјутер на екранот и осветлувањето на снимање место различни, слики и производот ќе биде нешто малку разлика. Ако сеуште имате било какви прашања, можете да контактирате со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да slove тоа. Ви благодариме! Важно : Бидејќи постојат многу неизвесности за време на транспортот, затоа што не можат да го контролираат превозот време и не може да ветување стоката ќе пристигне пред вашата партија. Ние одбие наплата за оваа причина. Но, ние ќе го испрати надвор што е можно поскоро. Ако не може да се прифати, ве молиме да не испраќате некоја цел. Ви благодариме за вашето разбирање
Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа Поради т тој временската разлика меѓу нас, ви благодариме за вашиот understandin. Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи!
Ако се потврди приемот во рок од еден месец и да се направи проценка за нашите производи, ние ќ ви даде забава. Ако имате било какви прашања по добивањето на производ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.

Кон својствата

Големина:
89x67CM
Класификација:
Без Ракави Престилка
Број На Модел На:
WQ097
Стил:
Цртан филм
Бренд Име:
TTGYEasy
Тип:
Половината
Употреба:
Санитарните
Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Тип:
Божиќ престилка за Жени
Материјал:
Не-плетени Fabri
Големина:
89*67cm
Тежина:
60g
боја:
Како На Слика
Пакувањето на производот:
OPP пакување
Класификација:
Без Ракави Престилка
Употреба:
Чистење
Стил:
Краток

Најдобри предлози во категоријата