.

.

Прилагодливи Прекрасна Чипка Работа Престилка Дома Продавница Кујната Готвење Жените Дами Престилки со Џеб за Подарок Delantal Tablier

Прилагодливи Прекрасна Чипка Работа Престилка Дома Продавница Кујната Готвење Жените Дами Престилки со Џеб за Подарок Delantal

DEN 739.20
DEN 554.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


започнете
Добар подарок за вашата сопруга и мајка. Домаќинство мода престилки, преубава и шик,се посветам на една моралот, исто Така погоден како дело престилка за ресторан, хотел ,кафе, продавница, итн
големина : 73* 56cm ( должина * половината )1cm=0.394 инчен
појас : 70cm*2 рамо girdle : 59cm*2 Забелешка : Вештачки грешки во мерењето во 1-2cm е нормален 1. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање , дали ве молиме контактирајте со нас . Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ве молиме да бидете трпеливи!
2. Ако сте трговија на големо со клиентите,дали ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви даде добар попуст.

Кон својствата

Број На Модел На:
cosplay престилка
Материјал:
Памук
Стил:
Јапонија Стил
Тип:
Лигавче
Употреба:
Санитарните
Класификација:
Без Ракави Престилка
Бренд Име:
haojianxuan

Најдобри предлози во категоријата