.

.

Нов Стил Фризерски Коса Дизајн Намали Салон Hairstylist Берберот Најлон Gown Кејп Платно

Нов Стил Фризерски Коса Дизајн Намали Салон Hairstylist Берберот Најлон Gown Кејп Платно

DEN 133.92
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики :
Нов & Висок квалитет
Бренд Материјал : ткаенина
Димензија : app 145x100 cm
Ние don"t понуда боја избор. Вашата цел ќе бидат испратени во бои по случаен избор.
Пакет Се Вклучени :
1 X Берберот Кејп
НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.

Кон својствата

Класификација:
Без Ракави Престилка
Стил:
Краток
Употреба:
Санитарните
Број На Модел На:
JJ2346
feature1:
Берберот Крпа, Косата Со Крпа, Косата Кејп
feature2:
Фризерски Крпа, Платно
Материјал:
Ткаенини

Најдобри предлози во категоријата