.

.

Бричат, Лигавче Човек Брада Средување на Престилка Бања Чешлање на Лицето Коса Gown Црна/бела 120*80см

Бричат, Лигавче Човек Брада Средување на Престилка Бања Чешлање на Лицето Коса Gown Црна/бела 120*80см

DEN 95.52
DEN 87.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Бричат, Лигавче Човек Брада Средување на Престилка Бања Чешлање на Лицето Коса Gown Црна/бела Функција Зема хаос надвор од средување на вашата брада. чувајте ја вашата бања уредна и чиста! Нема повеќе губење на кроења на вашата контра врвот и лесно располага коса исечоците во секунди Направени од издржлив синтетички најлон. Лесен за инсталација на огледалото се снабдува со вшмукување чаши, направете ја вашата бричење лесно. Практичен дизајн, лесно да се продавница. Спецификација Тип : Брада Средување на Престилка Материјал : Висок квалитет крпа Објект Боја Бела,Црна Големина : 120*80см Пакет Вклучуваат 1*Брада Средување на Престилка 2*Вшмукување Чаши Превозот Притиснете A. Ние ќе испраќање на производи во рок од 37 дена, по систем потврдите вашата цел. Б. Ние ќе брод на цел од страна на Кина Пост Воздух Mail/ 4 PX Сингапур Пост /e Packet/Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,брза испорака(DHL/EMS) се достапни, но ќе мора плати пратката надомест за тоа. В. Ние не garantee време на испорака за сите меѓународни пратката се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Thess дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. D. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот refence само. Плаќање Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу, многу важно за нас, што ни направи посигурни да се развие бизнис и служат подобро.Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга, ве молиме да бидат слободни да контакт . Ние ќе ви одговори што е можно поскоро! Политика за наплата Гарантира 100% задоволството на нашите корисници. 100% БЕЗБЕДЕН шопинг гаранција. Ако сте примиле е погрешен, оштетување, дефект на објектот, или објектот не како што е опишано, Вие сте добредојдени да не контактирате за делумно/целосно враќање на средствата или замена. Купувачите можат да го врати во рок од 7 дена, ние сме среќни да ви помогне со враќање на средствата или девизните откако ќе примачот на објектот.Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад. Имајте на ум не Сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот е одговорноста.

Кон својствата

Тип:
Лигавче
Класификација:
Без Ракави Престилка
Број На Модел На:
бричење лигавче престилка
Стил:
Краток
Употреба:
Санитарните
Материјал:
Платно

Најдобри предлози во категоријата