.

.

XiuMood Мода Ретро Polka Точка Престилка Памук Црни Точки Со Црвен Лак Џеб Кујната Готвење Престилки За Жените Келнер

XiuMood Мода Ретро Polka Точка Престилка Памук Црни Точки Со Црвен Лак Џеб Кујната Готвење Престилки За Жените Келнер

DEN 1055.04
DEN 475.00
Залиха
Достапно за вашата нарачкаМатеријал;памук. 100% памук.
Спецификации; Висина 72cm (со исклучок на чипка и ремени) ремени 72cm x 2
Половината 72 CM (со исклучок на чипка и појас) појас 72cm x 2
Повеќе Престилки Линкови :

Кон својствата

Големина:
72x72cm
Бренд Име:
XiuMood
Класификација:
Без Ракави Престилка
Број На Модел На:
WQ-20170415
Материјал:
Памук
Стил:
Корејската
Употреба:
Санитарните
Тип:
Без Ракави Престилка

Најдобри предлози во категоријата