.

.

Божиќ Декорација Возрасни Елф Престилка Кујна Престилки Божиќ Вечера Престилка Дедо Среќен Божиќ Вечера Табела Партија Декорација

Божиќ Декорација Возрасни Елф Престилка Кујна Престилки Божиќ Вечера Престилка Дедо Среќен Божиќ Вечера Табела Партија Декорација

DEN 216.96
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Купи два многу исти стоки се намали за 7%
Пакет : 1 парчиња(Вклучувајќи капа и не вклучувајќи капа)
Ако сакате да трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде повеќе попуст
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде пет ѕвездички повратни информации. Било прашање pls контактирајте со нас веднаш Купувачот Читање 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави,Лошите Временски Услови, Царина, Итн. 2.Ако сакате да купите голема количина, pls контакт добавувачи. 3.Бидејќи разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на слики. 4.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 5.Боите може да има разлика како различни екранот,ве молиме да се разбере. 6. Ние добредојдовте во светот на купувачи. Плаќање 1,прифаќаме Виза/Master Card/Boleto/Web Money/QIWI Паричникот/Банкарски Трансфер.Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати. Ве молиме да се свесни дека секоја наплата ќе бидат издадени на истиот начин на кој купувачот ги плаќа нас. 2,Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат completeed. Пакет Shippment 1,Објекти ќе бидат проверени и пакуваат и пред ние да ги испратите ,за да се осигураме дека нашите клиенти добиле во добра состојба. 2,Обично ќе треба 24 часа за Aliexpress за ревизија на фондови по што ја платиле вашата нарачка,ние може да се изведуваат само вашата нарачка по финансиската ревизија завршена. 3,Ние само брод да се потврди цел.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4,Услугата транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. 5,Ако не сте добиле вашиот парцела во проценува време на испорака,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите на shippment и replyn вас наскоро. Повратни информации, Ние ја гарантира висок стандард на услуги на клиентите и се стремиме за 100% задоволство ! Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас веднаш.

Кон својствата

Стил:
Цртан филм
Класификација:
Престилка За Полнење
Бренд Име:
peppy правец
Број На Модел На:
Елф Престилка
Употреба:
новогодишни декорации
Тип:
перење
Материјал:
Плетени ткаенини(мие)
Престилка големина:
75*52cm
Шапка Големина:
39*29CM
Може ли да се мијат:
Yes
Материјал:
Плетени ткаенини
Продажбата на моделот:
фабриката на продажба
Адаптација Тип:
Божиќ, Партии, Карневал,Фестивал
Божиќ декорација Категорија:
Божиќ декорација ресторан кујна престилки

Најдобри предлози во категоријата