.

.

Децата Анти Нула Анти-валкани Sleevelet Зима Рака Потоплите Унисекс Дете Oversleeve

Децата Анти Нула Анти-валкани Sleevelet Зима Рака Потоплите Унисекс Дете Oversleeve

DEN 82.08
DEN 66.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис
100% памук висок квалитет на возрасни sleevelet.
Материјал Полиестер.
Возрасни Големина : 29cm
Бои како фотографии.
Одговараат сезона било сезона.
Пакетот вклучува :
1 парови * sleevelet.
Нашите предности
1. Facotry директна продажба, НЕ дистрибутер;
2. Внимателно проверете пред превозот надвор;
3. Брз одговор на вашите прашања
Превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработуваат во рамките на 24-72 часа на плаќање проверка.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние
ќе следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е
задоволството на клиентите!
4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв
располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање
1. Купувачите мора да контактирате со нас за да испратите неисправни предмети назад за размена во рамките на гарантниот период.
2. Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под
нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот/корисникот е дел.
3. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот на RMA издавање на денот. За сите врати
производи, корисниците МОРА да контактирате со нас за враќање адреса.Во сите случаи, купувачите плаќаат за превозот
надоместоци на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата. Ние ќе бидат одговорни за
поштенски на движењето за отворен код. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот.

Кон својствата

Бренд Име:
feiqiong
Водоотпорен / Водоотпорен:
No
Број На Модел На:
PS4209-08
Материјал:
Полиестер

Најдобри предлози во категоријата