.

.

Готвење Престилка Lotus Шема Гроздобер Домаќинка Престилки Уметност Бела бистри престилки Гол Кујната Готвење Престилка Delantal Cocina Ретро

Готвење Престилка Lotus Шема Гроздобер Домаќинка Престилки Уметност Бела бистри престилки Гол Кујната Готвење Престилка Delantal

DEN 364.32
DEN 310.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : памук, лен платно
Печатење : сублимација печатење
Големина : возрасни 56 X68cm; дете 40 X50cm
Тежина : возрасни 115g; дете 105g
Политики И Планови За Плаќање
100% уплата, пред испорака, ве молиме бидете сигурни дека ќе го напушти целосно точни информации, вклучуваат целосно име и презиме, адреса, пост код, телефонски број, стоката ќе биде
испратени до адресата која сте оставени во ред, и "П О кутија" не е дозволено во адресата.
Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ што е безбедност начин за вас.Ако сакате да се плати од страна на други начини, ве молиме контактирајте со нас.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест (освен за бесплатен превозот).
Превозот
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Повратна информација Нашата цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Кон својствата

Големина:
Kids Size 40x50cm, Adult Size 58x68cm
Употреба:
Чистење
Класификација:
Без Ракави Престилка
Стил:
Краток
Тип:
Половината
Материјал:
лен и памук

Најдобри предлози во категоријата